Events calendar

  • June
  • August
  • Monday
  • Tuesday
  • Wednesday
  • Thursday
  • Friday
  • Saturday
  • Sunday
  • Monday, July 1
  • Tuesday, July 2
  • Wednesday, July 3
  • Thursday, July 4
  • Friday, July 5
  • Saturday, July 6
  • Sunday, July 7
  • Monday, July 8
  • Tuesday, July 9
  • Wednesday, July 10
  • Thursday, July 11
  • Friday, July 12
  • Saturday, July 13
  • Sunday, July 14
  • Monday, July 15
  • Tuesday, July 16
  • Wednesday, July 17
  • Thursday, July 18
  • Friday, July 19
  • Saturday, July 20
  • Sunday, July 21
  • Monday, July 22
  • Tuesday, July 23
  • Wednesday, July 24
  • Thursday, July 25
  • Friday, July 26
  • Saturday, July 27
  • Sunday, July 28
  • Monday, July 29
  • Tuesday, July 30
  • Wednesday, July 31
Budapest °C
Velence °C
  2019.07.18

Önök kérdezték

Mit tartalmaz a BBP biztosítás?

Külföldi utazás vagy tartózkodás idejére szóló betegség-, baleset-, és poggyász - biztosítást.

Milyen felszereltségű busszal viszik az utasokat?

Irodánk minden esetben felső kategóriás nyugati típusú autóbuszokkal utaztat. Az ülések busztípustól függően általában dönthetők. A jelentkezők létszámától függően elfordulhatnak emeletes és normál buszok is.

3-4 óránként, ill. igény szerint pihenőket tartunk kulturált benzinkutaknál, ahol mindenkinek lehetősége van kényelmesen mosdóba menni (mosdóhasználatra javasolt pár € aprópénzt hozni).

Az ülésrend előre meg van-e határozva, vagy pedig az érkezés sorrendje szerint foglalhatjuk el a helyünket az autóbuszon?

Megpróbáljuk figyelembe venni a kéréseket, de garanciát azok teljesítésére nem tudunk vállalni. Garantált, fix ülőhely foglalása: 3.000,- Ft / fő

Ha személyesen az irodában szeretnék befizetni az útra, mettől meddig tehetem meg? Hét végén is nyitva vannak?

Euro Travel Pólus Center
H-SZo.: 10:00-20:00
V: 10:00-19:00
Euro Travel Andrássy út
H-P: 9:00 - 18:00

Foglalható napok

July   2019
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31